KOSMETYCZNA WISHLISTA 2017

Jeszcze nigdy nie cieszyłam się tak bardzo jak teraz, że obecny rok już się kończy. To nie był dobry rok pod wieloma względami. Więcej taki mam nadzieję, że się nie powtórzy. Zanim jednak przejdę do podsumowania 2016, chcę Wam pokazać moją Wishlistę na kolejny rok.  Jesteście ciekawe co chcę poznać?

Wishlist 2017
Po pierwsze, chcę w końcu sięgnąć po apteczne produkty do pielęgnacji. Muszę przyznać, że mimo, że słyszałam o nich wiele to nie miałam okazji poznać tych produktów (lub jedynie naprawdę pojedyncze sztuki). Na mojej liście jest więc Bioderma, Cetaphil, La Roche Posay oraz Iwostin. Oprócz tego postanowiłam, że w końcu zapoznam się z produktami Bath and Body Works. Kuszą niesamowicie.

Wishlist 2017

W nowym roku chcę także poświęcić więcej uwagi mojej opaleniźnie a dokładniej jej brakowi;p Niestety nie mam czasu na opalanie,  większość dnia spędzam w pracy a w weekendy szkoda mi czasu na leżenie plackiem i opalanie, wolę spędzać je w inny sposób. Wiadomo, trochę słońca się zawsze złapie, ale chcę postawić na tę równomierną, luksusową opaleniznę z markami St. Moriz, St. Tropez i Collistar. Podejrzewam, że produkty samoopalające mogą być moim hitem 2017 roku!


Wishlist 2017


 Jeśli chodzi o kosmetyki kolorowe to nigdy nie miałam ich przesadnie dużo. Chcę w tym temacie wprowadzić jeszcze większy minimalizm. Marzy mi się porządna, uniwersalna paleta cieni w uniwersalnych kolorach. Taka jak ta z Urban Decay lub TheBalm. Oprócz tego chcę całkowicie odrzucić wcale niepotrzebne mi ciężkie podkłady na rzecz lżejszych kremów BB. DayWear od Estee Lauder musi być mój!

Wishlist 2017

Nowy rok to także nowe perfumy! Jakiś czas temu zamawiałam próbkę White Patchouli Toma Forda. Cudowny zapach, bardzo elegancji i ekskluzywny. Niestety też nie tani, mam nadzieję jednak, że ten rok pozwoli mi na taki wydatek. Nie mogę się także doczekać polskiej premiery nowego zapachu Kenzo - World. Reklama była niesamowita. Ostatnim zapachem z mojej listy jest woda perfumowana Guess. Cudowny zapach!

A jak tam Wasze chciejstwa?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję Ci za odwiedziny i skomentowanie mojego bloga. Odwiedzam wszystkich moich obserwatorów poza tymi którzy zostawiają linki do siebie. To działa na mnie jak płachta na byka.

Komentarze są moderowane.

Archiwum bloga