WALENTYNKI 2017: 3 POMYSŁY NA SPĘDZENIE ŚWIĘTA ZAKOCHANYCH I PREZENT OD DANIEL WELLINGTON

Walentynki większości kojarzą się z serduszkami, czerwonymi różami i kolacją. Niby romantycznie, z pewnością jest to miłe, jednak... czy nie myślicie, że trochę oklepane? I jak mam być szczera, dla mnie to mała przyjemność przebywanie w zatłoczonej knajpie. Stąd chcę podsunąć trzy pomysły na nietypowe walentynki.

Śniadanie zamiast kolacji


Śniadania na mieście ukochałam sobie rok temu. Nie ma nic przyjemniejszego niż leniwy poranek z kubkiem dobrej kawy i pysznym śniadaniem podanym pod nos. I nie musicie się kłócić kto komu je zrobi, wyjdźcie z domu i zamówcie coś pysznego. 
Wrocławiankom mogę polecić Zenka Cafe (to mój hit), Bułkę z Masłem, Di Deli CafeCentral Cafe, smacznie jest też w Charlotte i Giselle, jednak tam wiecznie są tłumy a co za tym idzie długi czas oczekiwania. Krakowiankom polecę Dynia Resto Bar. Jadłam tam rok temu przy okazji weekendu w Krakowie i było pysznie!


Wycieczka za miasto

Zapewne są takie miejsca, które chciałabyś zobaczyć, jednak ciągle brakuje czasu? Niech walentynki będą pretekstem do realizacji! Może to być miły spacer w pięknych okolicznościach natury (z Wrocławia polecam Dolinę Baryczy i Stawy Milickie, lub w druga stronę, wyprawę lekko za granicę na Ścieżkę w Obłokach lub na Polanę Jakuszycką i bajkowe Schronisko Orle - można na nartach biegówkach!), może to być urokliwe miasteczko z piękną starówką (np. zamek w Oleśnicy - 11 lutego odbędzie się nocne zwiedzanie!) lub też coś tajemniczego jak Podziemne Miasto Osówka? Z pewnością w Twoich okolicach też są takie cudowne, warte poznania miejsca! Wybierz się tam!

Do teatru lub filharmonii

Walentynki kojarzą mi się z kinem. Chyba większość wybiera tę rozrywkę, jest łatwo dostępna i relatywnie tania. Przypomnij sobie kiedy ostatni raz byłaś w teatrze lub słuchałaś muzyki mniej popularnej niż ta radiowa. Filharmonia to nie nudne koncerty muzyki klasycznej (a i ta potrafi być piękna, szczególnie w symfonicznym wydaniu), to często muzyka nowoczesna w symfonicznym wydaniu. Teatr to także nie jest przeżytek. Uwierz mi, że będziesz bawić się tam dużo lepiej niż  w kinie.


Chcę Wam także pokazać jaką cudną walentynkową propozycję ma Daniel Wellington. Do każdego zegarka na skórzanym pasku dostajecie za darmo serduszko, które możecie przyczepić do zegarka. Wartość serduszka do 119 zł!
A do końca lutego, wszystkie zegarki możecie zamówić z 15% zniżką na hasło DWpanikaskas!

To jakie są Wasze plany na walentynki?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję Ci za odwiedziny i skomentowanie mojego bloga. Odwiedzam wszystkich moich obserwatorów poza tymi którzy zostawiają linki do siebie. To działa na mnie jak płachta na byka.

Komentarze są moderowane.

Archiwum bloga