The MBOX - It's a man's world

Pudełka kosmetyczne opanowały rynek na dobre. Zdecydowana większość z nich zaadresowana jest do kobiet, bo to w końcu my jesteśmy miłośniczkami kosmetyków. Do niedawna krążył stereotyp, że prawdziwy facet nie używa mydła. Na szczęście to już nieprawda, mężczyźni coraz bardziej dbają o siebie. Dlatego Shinybox postanowił wyjść naprzeciw i męskim potrzebom i stworzył MBOX - pudełko dla mężczyzn. A co w nim?


W środku znalazło się 5 produktów pełnowymiarowych, jedna saszetka z białkiem oraz próbka perfum Vabun. Ale pójdźmy po kolei:ManFoot DEZODORANT DO OBUWIA I STÓP
To chyba produkt obowiązkowy u większości osób. Niektórzy próbują się wypierać jego konieczności, ale prawda jest bolesna. Dla świętego sposobu lepiej używać. Każdemu się przyda i myślę, że posłuży zarówno do butów mojego Maćka jak i moich:)

ManFoot ANTYPERSPIRUJĄCY, ODŻYWCZY KREM DO STÓP
Pomysł fajny, mój Maciek całe dnie spędza w butach ochronnych które dla stóp jednak nie są najprzyjaźniejsze. Pewności czy będzie używał krem nie mam, bo dla niego każde smarowanie znaczy tyle co brudzenie "przecież przed chwilą się umyłem". Kto wie, może jednak da się przekonać?


Pilomax SERUM przeciw wypadaniu włosów
Ten produkt trafił się idealnie. Maćkowi niestety od pewnego czasu okropnie lecą włosy i już sam rozglądał się za jakimś tego typu produktem. Jak go zobaczył to naprawdę się ucieszył, serum leci od razu do testów i za jakiś czas damy znać jak się sprawuje.


Semilac SPA for MEN
No dobra. Ten zestaw może budzić kontrowersje. Facet i malowanie paznokci?!?! Semilac obiecuje nam, że efekt po zastosowaniu zestawu jest w 100% naturalny i matowy. Że nic nie widać. Zapewne jednak trochę to potrwa zanim Maciek się odważy go użyć (albo raczej pozwoli mi użyć na nim). Może chcecie rzucić mu wyzwanie?


Pan Drwal olejek do brody - mix rodzajów
Jeśli dobrze rozumiem opis na stronie, trafił się Maćkowi w wersji premium. Maciek brody i nosi i raczej nie będzie. Robił jedno podejście i zapuszczanie nie dla niego. Olejek ma jednak także pielęgnować skórę twarzy, myślę, że jesienią i zimą może się fajnie przydać. 

Nutrend 100% whey protein
Czas wrócić na siłownię. Może białko go zmotywuje? Bo jak nie to ja sama je wypiję. Albo dodam do owsianki. Shiny, czemu nie wrzuciliście od razu 3kg? :)

Do tego jest jeszcze próbka perfum Vabun. Zapach jest całkiem przyjemny. 


Jeśli spodobało się Wam pudełko to śmiało zamawiajcie swoim mężczyznom. MBOX jest jeszcze dostępny, znajdziecie go tutaj MBOX w cenie 69 zł + 10 zł za wysyłkę. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję Ci za odwiedziny i skomentowanie mojego bloga. Odwiedzam wszystkich moich obserwatorów poza tymi którzy zostawiają linki do siebie. To działa na mnie jak płachta na byka.

Komentarze są moderowane.

Archiwum bloga